Mediterraneo Flat
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Buitenzwembad |
| Eigen strand Strandtoegang | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Spa en ontspanning Stoomcabine |
| Eten op locatie Snackbar aan het zwembad | Kindvriendelijk Kinderspeelruimte | Airconditioning |
1-slaapkamer Mediterraneo Flat Rio de Janeiro bevindt zich in de Barra da Tijuca wijk van de stad, op 25 minuten wandelafstand van de Cittá America en biedt een stoomcabine en een sauna voor gasten om in te ontspannen. Dit appartement van 24 m² heeft een eersteklas ligging op 19 km van Estação D Pedro II Central treinstation.
Dit 1-badkamer appartement is op rijafstand van 10 minuten van Museu Seleção Brasileira te vinden. De Cidade das Artes ligt op 2 km afstand van deze accommodatie.
Als gasten verblijven in dit appartement, hebben ze toegang tot een patio en een balkon voorzien van airconditioning. Voor extra comfort zijn een douche te vinden bij de accommodatie. Een haardroger en handdoeken zijn ook aanwezig in de badkamer.
Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt Mediterraneo Flat een kitchenette met keukengerei. Mediterraneo Flat heeft goede verbindingen met veel bezienswaardigheden en ligt op een steenworp afstand van Riviera busstation. Bovendien biedt het appartement gasten toegang tot een wellnesscentrum, zodat ze zich kunnen richten op hun fysieke welzijn. Voor een ontspannen verblijf wordt er een zwembad aangeboden.
- Locale bezienswaardigheiden
- Shopping Mall Novo Leblon4291 km
- Comercial Park Place3062 km
- Marapendi Shopping1265 km
- Atiaia Spa and Fitness3381 km
- Marapendi Lake4189 km
- Barra Shopping2,3 km
- Midtown2240 km
- Luchthavens
- Luchthaven Santos Dumont28 km
- Treinstations
- Estação D Pedro II Central Station19 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- 24-uursreceptie
- Huisdieren toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Lift
Horeca
- Keukengerei
- Snackbar aan het zwembad
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
- Tuin
- Sauna
- Stoomcabine
- Fitnesscentrum
Diensten
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Patio
- Flat-screen TV
- Kinderspeelruimte
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoeveel kost het om Mediterraneo Flat te boeken?
De prijs van het boeken van Mediterraneo Flat is $51. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Mediterraneo Flat?
Ter plaatse kunnen gasten van Mediterraneo Flat de ontspanning ervaren met een stoomcabine en een sauna. - ❓
Is er openbaar vervoer naast Mediterraneo Flat?
Er is Estação D Pedro II Central treinstation op 30 minuten rijden van Mediterraneo Flat. - ❓
Heeft Mediterraneo Flat een internetverbinding?
Ja, Mediterraneo Flat is voorzien van draadloos internet in de hele accommodatie. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar dit appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij dit appartement. - ❓
Wat is precies de grootte van Mediterraneo Flat?
Mediterraneo Flat bestaat uit 24 vierkante meter. - ❓
Heeft Mediterraneo Flat een eigen zwembad?
Mediterraneo Flat heeft, natuurlijk, een zwembad.